Замовити Піджей (PJ), go-go в Києві від театру вогню Fire Spirit

Піджей шоу

PJ шоу фото 3

Pj від колективу «Fire Spirit» – велика різноманітність яскравих костюмів, вогненний і світлодіодний реквізит, поставлені оригінальні номери і, в прямому сенсі, запальний настрій. Танцюючі дівчата зачаровують самі по собі, а ті що майстерно крутять вогненний і світлодіодний реквізит – подвійно. А артисти вогняного шоу – це без сумнівів кращі pj. Додайте драйву вашій програмі!

Pj, go-go шоу від театру вогню Fire Spirit

Для закритих приміщень, клубів і т.д. пропонуємо світлодіодне Pj show в клубах. Унікальний світлодіодний реквізит змінює колір синхронно музиці і танцю. Одяг піджеек доповнюють спеціальні світлодіодні елемент. Динамічні, запальні Pj можуть виступати як сольно, так і з парними номерами під діджейський сет. Хочете вразити гостей ще більше? Ми пропонуємо вашій увазі холодну піротехніку для приміщень. Не ушкоджує покриття і додає видовищності шоу. Доставимо артистів по Києву безкоштовно.

Спеціальна пропозиція для клубів і Dj!

Для open air та інших заходів пропонуємо Pj фаєр шоу. Танець, різноманітність вогняного реквізиту, видовищні піротехнічні ефекти – все це створить атмосферу драйву. Надаємо спеціальну послугу – вогненний логотип закладу.

Ми виступали на відкритті ресторану Tenesse в Києві, днями міста. Наше шоу підійде для:

  • Хеллоуїн,
  • відкриття клубу,
  • мото зльотів,
  • концерти гуртів різних напрямків,
  • виставки.

Ціну обираєте Ви! Кількість артистів, номера, реквізит і кількість сетів – все це обумовлюється при замовленні піджеек і коригує вартість.

При замовленні Pj «Fire Spirit» ви отримуєте професійне вогняне і світлодіодне шоу в Києві від досвідчених артистів за доступною ціною.

Вартість: від 1500 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать шоу

Оставьте телефон, и мы Вам перезвоним

Замовити зворотній дзвінок

Залиште заявку, і наш фахівець зв'яжеться з вами, щоб відповісти на ваші запитання