Вогненні літери, побажання, поздоровлення, цифри | Театр вогню Fire Spirit

Вогняні літери

Гарячі написи по унікальному ескізу прикрасять Ваше свято і порадують гостей

100% WOW ефект

Зізнайтеся в любові красиво

Будь-які літери

Робимо напис спеціально під Ваше свято

За будь-якого приводу

Підходить для весіль, корпоративів, день народжень, випускних, Нового Року

Вогняні написи чудово підходять для дня народження, весіль, корпоративів. Кожен напис виготовляється індивідуально для кожного клієнта. Ми виконуємо написи будь-яких форм, конфігурацій і розмірів, згідно з Вашими побажаннями. Палаючі імена закоханих, пропозиції руки і серця, привітання з днем народження, хрестини, вогняна назва Вашої фірми або корпорації. Все для Вас і Вашого свята.

Замовити вогняні літери в Києві

Вогняна напис замовляється як окремо, так і в комплексі з вогненно-піротехнічним шоу. Ми порадуємо ваших гостей і зробимо незабутній сюрприз рідним і близьким. Спеціальна техніка плетіння кожної букви і символу збільшує час горіння написи. Ми використовуємо спеціальний склад пального для зменшення диму.

Замовляйте вогняні інсталяції, букви, логотипи у нашого колективу «Fire Spirit». Ми гарантуємо якісне виконання вогненних символів всіх форм і розмірів, зроблених індивідуально для Вас. Унікальні технології для тривалого горіння напису. Оперативний швидкий монтаж і доставку на особистому автотранспорті на місце проведення весілля, корпоративу, дня народження. Гнучка система знижок дозволяє виготовити бажану Вами напис з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Замовити вогняне серце, символи або напис можливо зв’язавшись з нами (замовити вогняні літери).

Вартість: від 1500грн

Ви можете залишити свій відгук про нашу роботу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Забронировать дату

Оставьте телефон, и мы Вам перезвоним

Заказать шоу

Оставьте телефон, и мы Вам перезвоним

Замовити зворотній дзвінок

Залиште заявку, і наш фахівець зв'яжеться з вами, щоб відповісти на ваші запитання

ЗАБРОНЮВАТИ ДАТУ

Залиште телефон, і ми Вам зателефонуємо