Інформація про театр Fire Spirit

Про театр

Сама назва «Fire Spirit» існує з 2008. Але активно розвиватися і підкорювати серця публіки театр став з 2012 року. Коли Антон і Олексій вирішили об’єднати зусилля, знання і досвід в спільному проекті. Так, що офіційно можна вважати саме цей рік точкою відліку.

«Fire Spirit» – це, перш за все, команда професіоналів, які невпинно підвищують рівень своєї кваліфікації, придумують і втілюють в життя нові трюки і програми. Саме тому ми завжди готові запропонувати Вам щось особливе і неповторне.

За роки своєї роботи ми провели безліч виступів і змогли довести, що є професіоналами своєї справи. Динамічні шоу програми «Fire Spirit» поєднують продуману режисуру, ідеально відточену хореографію і високу техніку виконання.

Театр Fire Spirit Антон и Алексей

Наші досягнення

0
Успішних замовлень
0
Позитивних відгуків
0
Унікальних номерів
0
Років досвіду
0
Різноманітних послуг

Індивідуальний підхід

Ми гарантуємо безпеку вогненно-піротехнічних виступів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, оригінальність і видовищність вогненно-піротехнічних та світлодіодних програм, гнучкі ціни і можливість підбору кількості артистів і піротехніки, безкоштовна доставка артистів по Києву – ось, що виділяє нас серед інших київських колективів.

Театр вогню «Fire Spirit» – магія вогню і світла на Вашому святі. Ви бажаєте організувати незабутнє свято і здивувати своїх гостей? Хочете замовити фаєр шоу? Наш театр вогню з радістю прийде вам на допомогу в цьому питанні.

Замовити шоу на свято в Києві

Замовити вогняне і світлодіодне шоу від колективу «Fire Spirit» – це гарантувати чарівні і чарівні враження собі і гостям. Фаєр шоу на весіллях, корпоративах, днях народження – той самий сюрприз, який додає особливий шик заходу.

Замовити шоу

Залиште телефон, і ми Вам зателефонуємо

Замовити зворотній дзвінок

Залиште заявку, і наш фахівець зв'яжеться з вами, щоб відповісти на ваші запитання